epul_szepul_event

A meghitt adventi ünnepsorozat lezárása után még egy utolsó meglepetéssel készültünk Önöknek, melynek segítségével szeretnénk bemutatni önkormányzatunk egész éves munkáját, valamint azt, hogy 2021-ben hogyan épült-szépült az otthonunk, Szirmabesenyő.

A mai este gyermeki izgatottsággal csomagoltuk ki a csillogó, ünnepi díszbe öltöztetett, községünkről szóló magazinok sokaságát. Alig várjuk, hogy az ünnepi kiadványokat személyesen, közösen útra kelve az elkövetkezendő napokban eljuttassuk Önökhöz.

Bízunk benne, hogy a cikkek, beszámolók, összefoglalók beszédesek, és megmutatják mindenki számára azt, hogy a 2021-es évben szakmai tudással, szívvel, lélekkel, Szirmabesenyőért végzett munkánk során hogyan fejlődött településünk.

Igyekszünk a 2022-es esztendőben is! Köszönjük megtisztelő bizalmukat!

Bodnár Krisztián | polgármester