dijazottak_20210913

2021. szeptember 13-án este községünk polgármesteri hivatalának díszterme ünnepség helyszíne volt. Felemelő és szívet melengető érzés volt községünk nagyrabecsült, szakmájukra hivatásként tekintő pedagógusainak megköszönni több évtizedes, településünk gyermekeiért, tiszta szívvel, hittel, elhivatottsággal végzett munkáját.

Bossányi Márta 31, Juhászné Molnár Mária 41, valamint az ünnepségen megjelenni nem tudó Csellárné Németh Judit 40 éven át tartó szolgálata előtt tiszteleghettünk.

Ezúton is kívánjuk, hogy az élet újonnan kinyílt ajtaja számukra, egészséget, sok szépet és arcukra mosolyt hozzon hosszú-hosszú éveken keresztül!

Kitüntetésben részesült ezen az estén továbbá Böszörményi Bendegúz, akinek már ifjúsági-világbajnoki aranyérem csillog a nyakában. Büszkék voltunk, vagyunk a sportban elért eddigi eredményeire és arra, hogy településünk szülötte. További munkájához sok erőt, egészséget és kitartást kívánunk!