rendor_polgaror_20221219
fotó, cikk: Lengyel Roland

A Miskolci Rendőrkapitányság Sajóbábonyi Rendőrőrsének járőrei, valamint településünk polgárőrei ismét közösen teljesítettek szolgálatot Szirmabesenyő belterületén.

Az előre tervezett akció célja, hogy településünk sebességkorlátozással, forgalomlassító szigettel ellátott legforgalmasabb részén felhívják a gépjárművezetők figyelmét a biztonságos közlekedésre.

Bodnár Krisztián polgármesterrel a mai napon egy olyan kampányra vállalkoztunk, ahol lehetőségünk nyílt megköszönni az autósok számára azoknak a szabályoknak a betartását, melyek településünk közlekedésbiztonságát szolgálják – mondta el Verhóczki Péter polgárőr elnök.   

Fontos megemlíteni, hogy az alkoholszondás vizsgálatot is magába foglaló ellenőrzés során az intézkedők egyetlen egy esetben sem tapasztaltak szabálysértést, melyet a polgárőrök mind esetben szaloncukorral jutalmaztak.